Sponzoři

JM PARTNERS GROUP

JM PARTNERS GROUP JM PARTNERS GROUP je skupina společností zabývajícími se prodejem technologií pro práci s čárovými kódy a prodejem spotřebního materiálu pro termotransferové tiskárny. Dále výrobou samolepicích etiket, visaček a barvicích pásek pro termotransferové tiskárny. Konečně do této skupiny patří i společnost, která se zabývá daňovým poradenstvím a vedením účetnictví. Hlavní sídlo pro všechny společnosti je v Mladé Boleslavi.

www.jmpartnersgroup.eu


KLM GROUP SE

KLM GROUP SE je skupina společností zabývajících se účetnictvím, optimalizaci českých, ale i mezinárodních daní, auditorskou činností v oblasti účetnictví a v neposlední řadě lektorskou činností. Další aktivitou je i výuka účetnictví. Sídlo společnosti je v Praze. Společnost má svou pobočku i na severu Čech.

Klademe důraz na individuální přístup ke klientovi s cílem maximalizace jeho zisku a úspory vydělaných finančních prostředků. Při této činnosti využíváme především znalost daňových a souvisejících předpisů.


Společnost OK BOX s.r.o.

OK BOX s.r.o. se zabývá výrobou obalů z vícevrstvých lepenek (2vvl, 3vvl, 5vvl, 7vvl), včetně potisku. Sortiment: obaly z vlnitých lepenek, klopové krabice, tvarové výseky, proložky. Dále v nabídce naleznete obaly z hladkých lepenek - skládačky, přířezy s tiskem i bez tisku. Více informací naleznete na firemních stránkách www.okbox.cz, kde jsou uvedeny i kontakty, na nichž jsou připraveni všichni zaměstnanci udělat maximum pro Vaši spokojenost. Provozovna firmy je situována do Milovic.

www.okbox.cz


AUTOZÍTKA s.r.o.

AUTOZÍTKA s.r.o. Firma AUTOZÍTKA s.r.o. patří v současné době k významným regionálním společnostem, zajišťující prodej a servis vozů ŠKODA. Cílem nejen prodejního a servisního oddělení, ale celé firmy jsou vždy spokojení zákazníci a v tomto duchu se i nadále bude ubírat vývoj celé firmy. Naši pracovníci budou nadále zákazníkům poskytovat kvalifikované údaje a informace o typech vozidel v přátelském a velice příjemném prostředí. Předvedou nové i referenční vozy v autosalonu i při testovací jízdě, zajistí úvěrové, leasingové a pojistné smlouvy dle přání zákazníka a to v co nejkratších možných lhůtách.

www.autozitka.cz


Rychlý kontakt:
 • Sponte Sua, z.s.
 • Podvinný Mlýn 2357/44
 • Praha 9 – PSČ 190 00
 • E-mail na předsedu:
  Martin Plíhal - martin.plihal@volny.cz

Hlavní kancelář:
 • Sponte Sua, z.s.
 • Táborská 965
 • 293 01 Mladá Boleslav
 • Česká Republika
 • Tel.: +420 604 111 358

Z fotogalerie

GENERALNÍ PARTNER
pro rok 2015
generální partnerem pro rok 2015 je Česká pojišťovna