Zprávy

I V ROCE 2017 jsme podporovali VOJTU KOUDELKU

Dobrý den pánové,chtěl bych poděkovat za podpoření mého výsledku.
Jsem moc rád a šťastný že se mi podařilo zase vyhrát Světové Mistrovství v Malaze na 800m a urvat stříbro na 400m. Příští rok mě čeká Mistrovství Evropy v Italském Cagliari kde bych chtěl přejít na trať 5km na silnici a po této trati zkusit zopakovat úspěchy na 800m.

Zvětšit obrázek Zvětšit obrázek Zvětšit obrázek

Moc děkuji Vojtěch Koudelka

Mistrovství Evropy Transplantovaných Vantaa 2016

Jsme moc šťastní, že můžeme gratulovat Vojtěchovi Koudelkovi, že se mu podařilo zvítězit a obhájit titul mistra Evropy. První den vyhrál 400m časem 57,14s a druhý den startoval na trati 200m, která není pro něho vůbec typická a moc ji neběhá. Přesto zaběhl výborný čas 26,18s a umístil se na 2. místě!! Potom si ještě přidal 800m a tam si znovu pro stříbrnou medaili.

Ještě jednou GRATULUJEME !!!

MS transplantovaných v Mar del Plata 2015

Námi podporovaný sportovec Vojtěch Koudelka znovu vyhrál na MS transplantovaných v Mar del Plata jak 400m tak i 800m!!! GRATULUJEME

V roce 2015 Vojtu Koudelku čeká MISTROVSTVÍ SVĚTA V MAR DEL PLATA kde by se rád pokusil o Světový Rekord na 800 metru. Na kratší, 4OO metrové trati, je úřadujícím mistrem světa. (www.transplant-runner.eu)

Vojtěch Koudelka má dlaší SVĚTOVÝ REKORD:

Zvětšit obrázek

Dobrý den přátelé ,jsem strašně mooc štastný podařilo se mi díky vám zlomit světový rekord transplantovaných v mé kategorii 30/39 a zvítězit na 400m v Durbanu (JAR) na světovém mistrovství transplantovaných. Starý rekord byl rekord zaběhnut v roce 1993 S. Abdim v čase 55,58 a já zaběhl 54,76s mooooc vám děkuji za podporu a cením si toho že vás mohu reprezentovat díky mooooc Vojta.

Vojtěch Koudelka

kterého naše občanské sdružení podporuje a kterému na poslední akci přispělo finančním darem na jeho pobyt na mistrovství světa handicapovancýh sportovců, vytvořil nový světový rekord transplantovancýh v běhu na 800 m. doposud platil rekord z roku 1993 v čase 2:13,38. Vojtěch Koudelka stanovil nový rekord v hodnotě 2:12,61.